- HAMA

Мобилно захранване за преносими компютри в колата
7 допълнителни конектора за различни модели лаптопи
Работа чрез гнездото на запалката
LED индикатор за състоянието на устройството
Вх. напрежение: 12-15 V
Изх. напрежение: 15V / 16V / 19V (избираемо)
Изх. мощност: 70 W
Мобилно захранване за преносими компютри в колата
7 допълнителни конектора за различни модели лаптопи
Работа чрез гнездото на запалката
LED индикатор за състоянието на устройството
Вх. напрежение: 12-15 V
Изх. напрежение: 15V / 16V / 19V (избираемо)
Изх. мощност: 70 W
| Атрибут | Стойност |
|---|---|
| Тип аксесоар | Зарядно устройство |
| Тип аксесоар | Зарядно устройство |
| Тип зарядно устройство | Мрежово |
| Тип зарядно устройство | Мрежово |
| Входящо напрежение (V) | 12 - 15 V |
| Входящо напрежение (V) | 12 - 15 V |
| Изходно напрежение (V) | 19 V |
| Изходно напрежение (V) | 16 V |
| Изходно напрежение (V) | 15 V |
| Изходно напрежение (V) | 15 V |
| Изходно напрежение (V) | 19 V |
| Изходно напрежение (V) | 16 V |
| Съвместим бранд | Универсален |
| Съвместим бранд | Универсален |
| Модел лаптоп | Универсално |
| Брой конектори | 7 |
| Тип конектор | Стандартно |
| Мощност | 70 W |
| Мощност | 70 W |
| Цвят | Чеpен |
| Брой конектори | 7 |
| Модел лаптоп | Универсално |
| Цвят | Чеpен |
| Тип конектор | Стандартно |
| Тегло | 0.32кг |
| Атрибут | Стойност |
|---|---|
| Изходна мощност (W) | 70 W |
| Изходно напрежение (V) | 15-19 V |
| Изходен ток (A) | 4.7 A |
| Тип на конектора | Цилиндричен (собствен) |
| Съвместимост | Универсален |
| Оригинален / Заместващ | Заместващ |
| Стандарт за бързо зареждане | Не |
| Брой изходи (count) | 1 |
| GaN технология | Не |
| Включен захранващ кабел | Да |
| Цвят | Черен |
| Тегло | 0.32кг |
Универсално зарядно за лаптоп HAMA, за кола, 70W
Бъдете продуктивни дори в движение с универсалното зарядно за лаптоп HAMA за кола. Проектирано за входно напрежение 12-15 V DC, то осигурява стабилно изходно напрежение 15-19 V DC с мощност до 70 W, което го прави съвместимо с широк кръг лаптопи. Включеният комплект конектори гарантира перфектно прилягане за повечето големи марки.
Ключови Предимства
- Универсална съвместимост — Работи с лаптопи на Acer, Lenovo, Dell, HP и много други.
- 70W мощност — Достатъчно за повечето стандартни лаптопи в движение.
- Оптимизирано за автомобил — Включва се в запалката на колата (12-15 V DC).
Технически Спецификации
| Спецификация | Стойност |
|---|---|
| Входно напрежение | 12-15 V DC |
| Изходно напрежение | 15-19 V DC |
| Изходна мощност | 70 W |
| Тип на конектора | Цилиндричен (различни накрайници) |
| Съвместимост | Универсален |
Какво има в кутията
- Зарядно устройство HAMA за кола
- Комплект сменяеми конектори за лаптоп
- Щепсел за автомобилна запалка
Запишете се за нашият Бюлетин
Запиши се за нашия онлайн бюлетин и научи първи за промоционални и нови продукти.






